slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Kraków (okolice)

Apartament do wynajęcia Kraków (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Krakowa (małopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 49,9 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2024 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament na wynajem w opcji domeblowania/doposażenia po indywidualnych negocjacjach z właścicielem. Luksusowy apartament do wynajmu przez minimum rok na zasadach „najmu okazjonalnego” dla klientów niepalących oraz nieposiadających zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament do wynajęcia naszpikowany nowoczesną techniką (np. światłowód).

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca zadbanym i przepięknie zaprojektowanym wnętrzem o następującym rozkładzie: balkon + pokój dzienny + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje prywatne miejsce postojowe przed budynkiem. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy komórka lokatorska. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na otaczającą przyrodę. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa doskonałą lokalizacją na terenie nowo wybudowanego osiedla. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do węzła autostrady A4. Na wyciągnięcie ręki markety, sklepy, punkty usługowe, urzędy, dyskonty popularnych marek. Luksusowy apartament do wynajmu jest całkowicie nowy, nowocześnie zaprojektowany i gwarantujący nowym najemcom życie na światowym poziomie. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

WGN działa na rynku obrotu nieruchomościami już od 1991 roku. Posiadamy ok. 80 biur w całym kraju. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Jako jedyne biuro w Polsce dwukrotnie uzyskaliśmy najwyższe wyróżnienie: Statuetkę Orła Brokera WGN. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4892)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl