slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecin (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2011 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 999 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 78 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany zamożnym, aktywnym osobom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w przestronnym wnętrzu, a na dodatek lubią nowoczesne aranżacje z wyrazistą kolorystyką. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca elitarną lokalizacją na Starym Mieście, w centrum. Blisko sklepy, punkty usługowe, słynna galeria handlowa, kawiarnie restauracje. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje urządzonym ze smakiem i zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: sypialnia + balkon + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + sala fitness + kuchnia. W tym miejscu warto zaznaczyć, że wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest umeblowane oraz wyposażone. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14195)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl