slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mielec

Apartament na sprzedaż Mielec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Mielcu (podkarpackie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45,89 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 608 zł/m2. Budynek z 1960 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 395 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może perfekcyjnie zaaranżowanym wnętrzem gwarantującym życie na europejskim poziomie. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienkę + przedpokój + kuchnię. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont i obecnie jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym singlom, zamożnym parom, jak i rodzinom z najgrubszym portfelem, którzy poszukują eleganckiego i wygodnego życia na najwyższym poziomie.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w centrum miasta. Lokalizacja oferuje spokój, ciszę oraz bliskość wszystkich niezbędnych udogodnień. Znajdziemy tu: dyskonty znanych marek, punkty usługowe, sklepy, markety, szpital, delikatesy, urzędy, przychodnie zdrowia, szkoły, kościoły. Ekskluzywny apartament do sprzedaży śmiało można nazwać „pierwszą klasę elegancji i komfortu”. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mejlowego w sprawie oferty. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż i odkryć wszystkie jego uroki. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-184)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl