slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 56 m2 z podziałem na trzy pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 350 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoim fantastycznym wnętrzem gwarantującym nowym właścicielom życie na światowym poziomie. Ekskluzywny apartament do wynajmu łącznie z ujętym w cenie miejscem parkingowym. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, blisko Rynku (dziesięć minut spacerem). Na wyciągnięcie ręki: punkty usługowe, gabinety lekarskie, sklepy, salony usługowe, markety etc. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom nie tylko wysoki komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (domofon).

Ekskluzywny apartament na wynajem dla osób niepalących i bez zwierząt. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia koniecznie należy dodać nowoczesne i zadbane wnętrze o następującym rozkładzie: przedpokój + balkon + 2 pokoje + łazienka + pokój dzienny + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na wynajem nowy i pachnący świeżością.

Prezentacja i najem nieruchomości przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4167)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl