slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 53 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 21 698 zł/m2, co daje 1,15 mln zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu komfortowym wykończeniem wnętrza, elegancją oraz nowoczesnym projektem zgodnym z najnowszymi trendami. Warto w tym miejscu podkreślić niezwykłą dbałość o każdy szczegół oraz praktyczny rozkład pomieszczeń obejmujący: balkon + łazienkę + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód zainteresuje miejsce postojowe z platformą, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas parkowania.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki standard życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym klientom, zarówno rodzinom, parom, jak i singlom. To również doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają komfortowego i nowoczesnego wnętrza w topowym rejonie Warszawy, czyli na Wilanowie, tuż obok nobilitującego kompleksu „Royal Wilanów”. Skontaktuj się z nami mejlowo, aby umówić się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub zasięgnąć więcej informacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-12)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl