slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Girne)

Apartament na sprzedaż Cypr (Girne)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Girne (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 45 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 13 tys. zł/m2, co daje 585 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego. Warto podkreślić, że budynek oddany zostanie do użytku w 2026 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom życie na światowym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień, jak np. infrastruktura klimatyzacyjna, centralny system generatora, centralny system satelitarny, centralna infrastruktura internetowa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje niezapominane widoki z okien na morze oraz góry. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje fenomenalną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej z bogato rozwiniętą ofertą części wspólnych (puby, łaźnie tureckie, SPA, siłownie, ogrody krajobrazowe, baseny, parki dla zwierząt, boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, korty do tenisa stołowego, restauracje, siłownie, sauny, SPA, plaże).

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i nieruchomości na Cyprze na tych samych prawach, co obywatele. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. Rynek nieruchomości ma strukturę podobną do tej w Europie czy Ameryce Północnej. To świetna wiadomość, bo daje właścicielowi pełną ochronę prawną. WGN jest liderem działającym z sukcesem od ponad 32 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami. Lubelskie biuro WGN prowadzi także sprzedaż nieruchomości poza granicami Polski. Głównym rynkiem jest prężnie rozwijający się i atrakcyjny rynek nieruchomości na Cyprze Północnym (więcej na stronie www.wgn.pl). Biuro organizuje dla zainteresowanych wyjazdy i prezentacje nieruchomości na miejscu i zapewnia bezpieczeństwo prawne transakcji. Nasz zespół specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z pośrednictwem nieruchomości.

WGN zapewnia dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, ale też jego stylu życia oraz potrzeb, bezpieczeństwo i pełne wsparcie, przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości, pomoc w doborze optymalnej formy finansowania transakcji, gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości, prowadzenie Klienta przez wszystkie etapy transakcji, wyjaśnianie wątpliwości, dopasowanie oferty Sprzedającego do specyfiki rynku, zmierza do sprzedaży lub zakupu nieruchomości w najlepszej cenie, zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji, organizacja wyjazdów inwestycyjnych/prezentacyjnych na Cypr. W razie wszelkich pytań zadzwoń do nas. Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami WGN istnieje na rynku od 1991 r. ponad 100 biur WGN, portale www.wgn.pl, www.komercja24.pl Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem Państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-674)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl