slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 1989 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na V piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją w centrum osiedla, czystym i pachnącym wnętrzem oraz wysmakowanym stylem. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– korytarz
– loggia.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (084-5596)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl