slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 989 000 zł i powierzchnia 136,19 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2001 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 262 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknie zaaranżowanym, kompletnie umeblowanym i wyposażonym wnętrzem oraz aż trzema balkonami. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno podziemny garaż (dodatkowo płatne). Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 4 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój
– 3 balkony.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są urządzone z dbałością o szczegóły. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje widoczne na zdjęciach wyposażenie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12848)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl