elegancki salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, 4-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 000 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1912. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 100 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 300 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont i jest obecnie kompletnie umeblowany. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– sypialnia
– garderoba
– kuchnia
– wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany gazowo. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, szkół, punktów usługowych, przedszkoli etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-986)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl