slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 101 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom zarówno komfort (klimatyzacja), jak i bezpieczeństwo. Na rodziny posiadające samochód czeka wielostanowiskowy garaż. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszej prezentacji funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: łazienka z wc + pralnia + kuchnia + hol + taras + salon + garderoba + 2 sypialnie. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że oferowany do wynajmu ekskluzywny apartament jest nowy i dotychczas nie był zamieszkały. Do długiej listy zalet warto dodać jeszcze nowoczesne i komfortowe wnętrze wykończone z dbałością o każdy szczegół. Luksusowy apartament do wynajmu na dłuższy okres.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje także atrakcyjną lokalizacją w sercu miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwóch najmów. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5702)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl