slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Colinas del Limonar)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Colinas del Limonar)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Colinas del Limonar (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 170 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 091 zł/m2. Budynek z 2022 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 715 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoją nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu mieszkaniowego. Warto dodać, że lokalizacja przylega do jednej z najbardziej elitarnych dzielnic miasta, co w znaczącym stopniu podnosi jej prestiż. Dodatkowo szybko i dogodnie można stąd dojechać do autostrady A7 oraz innych części miasta. W okolicy nie brakuje obiektów rekreacyjnych, hotelowych, szkół, instytucji, placówek służby zdrowia, kawiarni, restauracji, centr handlowych oraz sklepów. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy place zabaw, ogrody i baseny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym, komfortowym i przestronnym wnętrzem. Dużą zaletą są także zapierające dech w piersiach widoki z tarasu. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje parking. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + taras + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9370)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl