slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 76,82 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2017 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Cena luksusowego apartamentu do wynajęcia pozostaje do negocjacji i zawiera: dostęp do rowerowni + komórkę lokatorską + miejsce garażowe. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z praktycznym pomieszczeniem gospodarczym oraz miejscem parkingowym w podziemiu budynku. Wielbiciele dwóch kołek mają do dyspozycji rowerownię w częściach wspólnych.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może komfortowym, eleganckim i całkowicie umeblowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + salon + 2 sypialnie + łazienka + wc + 2 garderoby + loggia/taras + aneks kuchenny. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5633)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl