slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,1 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 52 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północny wschód, trzy pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje również jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł plus jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto nowoczesnym wnętrzem, które tworzą: 2 sypialnie + taras + pokój dzienny + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia. Warto podkreślić, że z okien oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na zieleń. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy:
– miejsce parkingowe na zewnętrznym parkingu (dodatkowo płatne 600 zł)
– pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5707)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl