slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 42 metrach kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy i dotychczas niezamieszkały. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są umeblowane i wyposażone.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają antywłamaniowe, sterowane elektrycznie rolety. Komfort natomiast gwarantuje klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe. Na wielbicieli nowoczesnych rozwiązań czeka światłowód. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla blisko zabytkowego parku. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do bogatej infrastruktury (centrum handlowe, przedszkola, szkoły, baseny, korty tenisowe, OSiR). W pobliżu przebiega nitka autostrady. Rodziny posiadające samochód docenią garaż do pod budynkiem.

Luksusowy apartament na wynajem tylko na dłuższy okres. Biuro pobiera wynagrodzenie z obsługę. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5798)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl