slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Kraków (okolice)

Apartament do wynajmu Kraków (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Krakowa (małopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 500 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 69,19 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północ – wschód – zachód. Trzy pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje od pierwszej prezentacji swoim odremontowanym, gustownie umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są dobrze doświetlone, bardzo przestronne i funkcjonalne:
– kuchnia;
– jadalnia;
– salon;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– łazienka z wc.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją w cichym i spokojnym punkcie. Duże wrażenie robi na pewno ogrodzona i zagospodarowana działka z miejscami parkingowymi dla najemców. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2851)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl