slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 65 m2 z podziałem na trzy pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu długoterminowego. Luksusowy apartament na wynajem jest w idealnym stanie (nowy, dotychczas nieużywany). Mocną zaletą oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest na pewno jego komfortowe, umeblowany i prestiżowe wnętrze o następującym rozkładzie: łazienka z wc + balkon/loggia + 2 sypialnie + przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dla rodzin posiadających samochód przewidziano liczne miejsca parkingowe (opcjonalna dopłata za garaż – 400 zł). Do dyspozycji przyszłych najemców pozostają również rowerownia i pomieszczenie na wózki.

Ekskluzywny apartament do wynajmu oferuje nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + ogrodzony teren), ale i wygody. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca perfekcyjną lokalizacją z dala od zgiełku miasta. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. W najbliższej okolicy panuje niczym niezmącona cisza i spokój. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do zamożnych klientów, którzy cenią prywatną przestrzeń oraz spokój.

Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6042)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl