slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 53,74 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze w budynku z 2023 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,6 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,9 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym klientom ceniącym wysoki standard, życie na światowym poziomie, wygodę, komfort, prestiż oraz bliskość centrum. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją. W okolicy znajdziemy wszystko, czego można potrzebować w codziennym życiu: punkty usługowe, przedszkola, szkoły, sklepy, kluby fitness, a także przepiękne tereny rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie umeblowany oraz wyposażony.

Luksusowy apartament do wynajmu łącznie z przynależnym, zewnętrznym miejscem postojowym (dodatkowo opcja wynajmu drugiego miejsca postojowego w przyziemiu za dodatkową opłatą 250 zł/m-c). Luksusowy apartament na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyposażony w wiele nowoczesnych gadżetów, jak np.: energooszczędne oświetlenie + bezprzewodowe sterowanie roletami + ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje ponadto nowocześnie urządzonym wnętrzem o następującym rozkładzie: aneks kuchenny + sypialnia + salon + balkon + przedpokój + łazienka. Mocną zaletą oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest słoneczny balkon. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsce postojowe. Luksusowy apartament do wynajmu jest nowy i komfortowo urządzony. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14247)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl