slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40,3 m2 z podziałem na dwa pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na wschód.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się w pierwszej kolejności fenomenalną lokalizacją blisko rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu kompleks handlowo-usługowy, piekarnie, sklepy, dyskonty popularnych sieci. Na spacerowiczów i rodziny z małymi dziećmi czekają przepiękne parki z alejami. Nieopodal rozległe tereny rekreacyjne. Lokalizacja ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia gwarantuje także dogodny dojazd do centrum miasta. Rodziny posiadające samochód zainteresuje przynależne miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 350 zł/m-c).

Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje swoim wystylizowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom życie na imponującym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,3 tys. zł. Zainteresowanych luksusowym apartamentem do wynajęcia zapraszamy do kontaktu.

WGN gwarantuje obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-588)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl