slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Cana (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 839 zł/m2. Budynek z 2022 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 672 040 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją imponującą lokalizacją blisko plaży, morza, raf koralowych etc. Niezwykle bogato prezentuje się także oferta części wspólnych (baseny, bary, strefy coworkingowe, ogrody, place zabaw, restauracje, siłownie, pola do gry w minigolfa, obiekty sportowe etc.). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– korytarz;
– kuchnia;
– sypialnia;
– taras;
– łazienka;
– salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i pod wakacyjną destynację. To również znakomita propozycja lokaty kapitału z myślą o późniejszym wynajmie turystom. Dbamy o wszystkie najpotrzebniejsze formalności związane z zakupem tego ekskluzywnego apartamentu. Dominikana jest znana z uderzająco pięknych miejsc i plaż o drobnym piasku. Przejrzyste laguny, palmy kokosowe, tropikalna roślinność to idylliczne i rajskie środowisko poszukiwane przez licznych inwestorów. Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i nieruchomości na Dominikanie na tych samych prawach, co obywatele. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. Rynek nieruchomości ma strukturę podobną do tej w Europie czy Ameryce Północnej. To świetna wiadomość, bo daje właścicielowi pełną ochronę prawną. Cena w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut USD/PLN. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-606)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl