slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Legnica

Apartament do wynajmu Legnica

Ekskluzywny apartament na wynajem Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 47 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na IV piętrze w budynku z 2020 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 000 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca komfortowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Duże wrażenie robi na pewno słoneczny balkon. Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w spokojnej okolicy, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: szkół, przedszkoli, marketów, sklepów, punktów usługowych, a także rozległych terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta, na drogę ekspresową S3, a także autostradę A4. Ekskluzywny apartament na wynajem kompletnie umeblowany/wyposażony. Gwarancją komfortu jest rozprowadzona klimatyzacja. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + pokój + łazienka + przedpokój.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6085)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl