slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Radom

Apartament do wynajęcia Radom

Luksusowy apartament do wynajmu w Radomiu (mazowieckie). Studio/kawalerka. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 33 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Luksusowy apartament na wynajem zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim przestronnym, komfortowym i słonecznym wnętrzem. Dużą zaletą oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest na pewno jego fantastyczna lokalizacja w spokojnej okolicy oraz w otoczeniu zadbanej zabudowy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklepy, szkoły, place zabaw. Wokół dużo zieleni.  Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany dla majętnych, pracujących osób lub kadrze menadżerskiej pracującej w delegacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (158-766)

Kontakt:
e-mail: malgorzata.szczesna@wgn.pl