slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 706 zł/m2. Budynek z 2021 roku o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 699 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z nieczęsto przynależnym do tego typu nieruchomości ogrodem. Ogród zachwyca swoją pergolą oraz rabatą kwiatową. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane docenią szerokie miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również rewelacyjną lokalizacją na terenie spokojnego, bezpiecznego i cichego osiedla.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto nowoczesnym designem w modnym stylu „loft”. We wnętrzu znajdziemy czarne lampy, czarne żaluzje, czarne baterie, przyciemniane szkło i dużo naturalnego drewna. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń prezentuje się następująco: łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + korytarz.

W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1132)

Kontakt:
e-mail: w.pstragowska@wgn.pl