slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 390 tys. zł (15 276 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2020 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 25,53 m2. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom zarówno komfort, wygodę, jak i bezpieczeństwo (ochrona, monitoring). Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie wyposażony i w pełni umeblowany. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: pokój dzienny/sypialnię + aneks kuchenny + łazienkę + przedpokój + antresolę. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nowoczesną aranżacją na 2 poziomach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją. Na plażę dojdziemy w kwadrans. Przyszli właściciele mają zagwarantowany dostęp do części wspólnych osiedla, gdzie znajdziemy:
– saunę;
– strefę SPA;
– recepcję.

Luksusowy apartament na sprzedaż typu studio z antresolą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym etapie transakcji. Oferujemy możliwości dotyczące finansowania oraz ubezpieczenia. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (069-47)

Kontakt:
e-mail: kolobrzeg@wgn.pl