slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecin (zachodniopomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wyończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 100 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórny. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 8-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 31 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia uchodzi za prawdziwą „perłę” na lokalnym rynku nieruchomość. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sercu elitarnego apartamentowca, gdzie komfort spotyka się z elegancją oraz wyrafinowanym stylem życia, tworząc niepowtarzalną atmosferę dostojności i wygody. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać np. ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu i siłowni. Ekskluzywny apartament na wynajem jest kompletnie umeblowany oraz wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty RTV/AGD.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa komfortowym i eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– balkon;
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających harmonii, komfortu oraz prestiżowego stylu życia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-84)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl