slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 235 000 zł i powierzchnia 42,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parter z ciekawą ekspozycją okien w kierunku na zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1930 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 529 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską oraz piwnicą. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje urządzonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu: sypialnię + pokój dzienny + kuchnię + przedpokój + łazienkę z wc. Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży jest niezwykle ciepłe i słoneczne. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa rewelacyjną lokalizacją w przepięknie odrestaurowanej kamienicy. W pobliżu punkty usługowe, instytucje, szkoły, sklepy, żłobki, place zabaw, przedszkola. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: obsługi transakcji przez biuro nieruchomości, wpisów do księgi wieczystej, taksy notarialnej, podatek od czynności cywilno-prawnych. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-658)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl