nowoczesny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na drugim piętrze w budynku z 2018 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,7 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + pokój dzienny + sypialnia. Warto nadmienić, że wnętrze zostało zaaranżowane z wyczuciem dobrego gustu przez utalentowanego architekta. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca postojowe (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa topową lokalizacją i przepięknym balkonem. Blisko stąd do najsłynniejszych atrakcji, jak np. Wały Chrobrego. Nie brakuje również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Prestiżu ofercie dodaje obecność w budynku concierge’a. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11788)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl