widok z jadalni na salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecin (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 999 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na IV piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim eleganckim, stylowym i komfortowym wnętrzem w nowoczesnej aranżacji. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może również swoją ciekawą lokalizacja na terenie nowo wybudowanego osiedla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– pokój dzienny
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane i wyposażone. rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne, bezpłatne miejsca parkingowe. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12516)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl