po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 1991 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 72,9 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury: punktów usługowo-handlowych, placówek oświatowych, kulturalnych, medycznych etc. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi, którzy marzą o komfortowym lokalu w spokojnym miejscu, w bliskim sąsiedztwie ogródków działkowych, centr handlowych, wyższych uczelni, szkół etc. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu jest bardzo ustawne:
– 2 przedpokoje
– 2 pokoje
– sypialnia
– salon
– balkon
– kuchnia
– wc
– łazienka.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje są po kapitalnym remoncie.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony i oferowany na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-471)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl