komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 116 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 3 966 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 460 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany rodzinom i parom. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka z wc. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością ogrodzone miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje częściowe umeblowanie.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym mieszkańcom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) i wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się wśród bogatej infrastruktury. W pobliżu znajdziemy: przychodnie zdrowia, gabinety lekarskie, urzędy, sądy, szkoły, przedszkola, punkty usługowo-handlowe, uczelnie wyższe, obiekty sportowe, siłownie, teatry etc. Spacerem do centrum zajdziemy w pięć minut.

Bezpłatnie udzielamy pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5902)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl