slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 5 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 1900 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 18 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na olbrzymiej powierzchni 219,6 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją w elitarnej dzielnicy, obok bardzo znanego i lubianego przez mieszkańców parku. Amatorzy aktywnego wypoczynku i spacerowicze znajdą tu doskonałe warunki do uprawiania sportów, jak i długich spacerów czy rowerowych wycieczek. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w przepięknym obiekcie, którego wartość historyczna została doceniona wpisem do Gminnej Ewidencji Zabytków.

Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się zarówno dla rodziny, jak i na cele komercyjne, np. prestiżową siedzibę firmy. Wokół mieści się wiele sklepów, szkół, przedszkoli itp. Lokalizacja gwarantuje świetny dojazd do centrum i w kierunku tras wylotowych. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu zostało przepięknie odremontowane:
POZIOM I: pokój + aneks kuchenny + balkon + salon + łazienka + pralnia/garderoba + hol
POZIOM II: 3 sypialnie + łazienka + schowek/garderoba + hol
POZIOM III: pomieszczenia poddasza/strychowe.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest nieumeblowane. Wyjątek stanowi pokój z aneksem kuchennym (nowoczesne AGD + meblami na wymiar).
Rodziny posiadające samochód na pewno docenią duży, jednostanowiskowy garaż wliczony w cenę najmu. Dodatkowo istnieje możliwość parkowania dodatkowych aut na posesji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 36 000 złotych. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15721)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl