slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 200 000 zł i powierzchnia 35 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1935 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 714 zł/m2. Zdjęcia ukazują przykładową wizualizację oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu po remoncie. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega wciąż negocjacjom.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki bogate zaplecze handlowo-usługowe: galeria handlowa, szkoła, boisko sportowe, plac zabaw, stacja paliw. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu swoim wysmakowanym stylistycznie wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem: salon/sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z 2 pomieszczeniami piwnicznymi. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa domofon.  Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości), przed oględzinami ww. nieruchomości. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3298)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl