slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2011 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 80 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje swoją prestiżową lokalizacją na zamkniętym, całodobowo strzeżonym terenie w poszukiwanej na rynku okolicy. W pobliżu znajduje się plac zabaw, boisko, sklepy, dyskonty popularnych marek. Luksusowy apartament do wynajmu z przepięknymi dwoma balkonami gwarantuje przyszłym najemcom życie na europejskim poziomie w komfortowych i eleganckich wnętrzach. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią garaż oraz możliwość parkowania drugiego auta na wjeździe do garażu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem:
– hol
– salon
– aneks kuchenny
– 2 balkony
– 2 sypialnie
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.
Pokoje w oferowanym do wynajęcia luksusowym apartamencie są bardzo słoneczne i wykończone z dbałością o każdy detal. Ekskluzywny apartament do wynajmu z kompletnym wyposażeniem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13145)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl