salon oraz aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 939 tys. zł (12 275 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 76,5 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą aranżacją wnętrza na dwóch poziomach: balkon + 2 łazienki + salon + pomieszczenia strychowe + pokój + aneks kuchenny. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu całkowicie wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Luksusowy apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Rodziny posiadające samochód docenią również przynależne miejsce parkingowe.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Szczecin ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1267)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl