slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 64,9 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 612 zł/m2, co daje 494 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1984 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją imponującą lokalizacją w otoczeniu kompletnej i bogatej infrastruktury. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Wielbiciele sportu mają siłownię i obiekty sportowe, kinomani – multikino, rowerzyści i skaterzy – pumptrack, emeryci – ogrody działkowe, rodziny z małymi dziećmi – place zabaw, żłobki, przedszkola i szkoły. Wszyscy natomiast skorzystają na bliskości najróżniejszych sklepów, punktów usługowych i kościoła.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym klientom, w szczególności rodzinom z dziećmi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń: łazienka + wc + przedpokój + jadalnia + aneks kuchenny + 3 sypialnie + pokój dzienny. Przyszli właściciele znajdą tu idealne warunki do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. We wnętrzach dominuje prostota, minimalizm, porządek, naturalne materiały, rośliny i kojące, neutralne kolory.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Potrzebujesz pomocy z finansowaniem? Nasz ekspert finansowy już dzisiaj wyliczy Twoją zdolność kredytową i zaproponuje odpowiednią ofertę. Dopuszczamy możliwość pozostawienia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne. Dzięki WGN cała transakcja jest bezpieczna. Nasze biuro wszystko sprawdza i przygotowuje wszystkie dokumenty do aktu notarialnego. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znaleźć można na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-400)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl