slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 214 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1980. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 44,9 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północ – południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 279 tys. zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie rozbudowanej infrastruktury. Znajdziemy tu: szkoły, sklepy, punkty usługowe, przedszkola, place zabaw, parki, przychodnie zdrowia. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z ujętymi w cenie, widocznymi na zdjęciach elementami stałej zabudowy. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest słoneczne, dobrze doświetlone, ustawne i wygodne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym projektem: balkon + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + przedpokój + balkon + łazienka z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z piwnicą. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2989)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl