slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 799 tys. zł (14 268 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2013 roku o jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może słonecznym, widnym, komfortowym i eleganckim wnętrzem. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno możliwość parkowania w garażowej hali (dodatkowo płatne). Majętni klienci dysponujący więcej niż jednym samochodem mogą dokupić drugie miejsce parkingowe w hali. Wszystkim przyda się z pewnością praktyczne pomieszczenie piwniczne. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: balkon + przedpokój + łazienkę z wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno bezpieczeństwo (domofon + całodobowa ochrona) jak i europejski poziom życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnych w codziennym życiu sklepów, szkół, poczty, kościoła, punktów usługowych, placów zabaw, przedszkoli. Miłośnicy kontaktu z przyrodą mają do dyspozycji rozległe tereny zielone. To wyjątkowo poszukiwana na rynku okolica uchodząca za jedną z najbardziej prestiżowych w mieście. Stosunkowo łatwy dojazd na plażę i do centrum. Zapraszamy na prezentacje luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1420)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl