slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1980 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego. Są tu punkty usługowe, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy etc. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje domownikom zarówno wysoki stopień bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze dba szyfrowany domofon, natomiast komfort zapewnia m.in. klimatyzacja.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem o następującym rozkładzie: łazienka z wc + przedpokój + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-586)

Kontakt:
e-mail: nowasol@wgn.pl