slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania

Apartament na sprzedaż Hiszpania

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Pilar De La Horadada (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 696 zł/m2. Budynek z 2023 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 939 530 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami: taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią parking. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów oraz rozległych terenów zielonych. Ogromne wrażenie robi duży, słoneczny taras (solarium), z którego rozciąga się imponujący widok na całą okolicę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie nowy i pachnący jeszcze świeżością.

WGN posiada bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych osób. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9677)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl