imponujące bogactwem i rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania

Apartament na sprzedaż Hiszpania

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torre de la Horadada, Alicante (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 620 890 złotych (5 960 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 271, 94 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + taras + 3 łazienki + 3 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji dzięki miedzy innymi energooszczędnemu oświetleniu LED-owemu.  Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży urządzenia AGD (piekarnik, mikrofalówka, lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, pralka, wszystkie oprawy elektryczne, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne).

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na ogrodzonym terenie, co gwarantuje prywatność. Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera unikatowa lokalizacja blisko morza. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami.

Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-4)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl