wykończone w minimalistycznym stylu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania

Apartament na sprzedaż Hiszpania

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torre de la Horadada, Alicante (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 271,94 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 960 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 620 890 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 łazienki + kuchnia + przedpokój + 3 sypialnie + taras + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu dzięki między innymi energooszczędnemu oświetleniu LED-owemu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na ogrodzonym terenie, co zapewnia prywatność. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka unikatowa lokalizacja nieopodal morza. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami.

Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-4)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl