slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 39,59 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,6 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku wschód. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany majętnym klientom, dla których priorytetem jest komfort, prestiż, najwyższy standard oraz bliskość centrum. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu wszystkich, niezbędnych udogodnień, jak np. targowiska miejskiego z ekologiczną żywnością, punktów pocztowych, restauracji, klubów fitness i najróżniejszych sklepów.

Luksusowy apartament do wynajmu wyposażony został w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. infrastruktura światłowodowa. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem koniecznie trzeba dodać niezwykle przydatną komórkę lokatorską, indywidualnie przypisane miejsce parkingowe przed budynkiem, a także praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny. Wnętrze imponuje starannym wykończeniem detali. Kameralny klimat oraz komfortowe wyposażenie zamykają długą listę atutów tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13915)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl