slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 359 tys. zł i powierzchnia 47,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1960 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 590 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności starannie odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno parking. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) i komfortu. Wokół bogata infrastruktura: park rozrywki + lodowisko + teatr + drogerie + centrum handlowe + sklepy + szkoły + place zabaw + całodobowa siłownia + basen + kino + dyskonty znanych marek + apteki + przedszkola. To ścisłe centrum i serce miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zaaranżowany niezwykle gustownie i z wyczuciem smaku: przedpokój + 2 sypialnie + salon + balkon + łazienka + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych osób: rodzin, osób starszych albo jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania na zakup tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-373)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl