slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bavaro (Dominikana). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,365 mln zł (12 409 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2014 roku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 110 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu penthouse wyróżnia się w pierwszej kolejności swoim nowoczesnym stylem, komfortową powierzchnią oraz ciekawą aranżacją. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją w pobliżu sklepów, restauracji, kawiarni i miejsc nocnej rozrywki. To zamknięty teren ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej. Duża zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest bliskość plaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem i doskonale nadaje się pod lokatę kapitału z myślą o dochodowym, krótkoterminowym wynajmie. Właściciele aut docenią na pewno miejsce parkingowe (w cenie). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są umeblowane i pieczołowicie odremontowane z dbałością o każdy detal. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– salon;
– 2 łazienki.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknym, zadaszonym tarasem, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ocean.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-574)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl