slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 800 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 37 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 2 komfortowo zaaranżowane pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 2 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na wynajem dla singla lub pary koniecznie niepalących i bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją w poszukiwanej części miasta. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim estetycznie wykończonym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– korytarz.
Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament do wynajęcia ogrzewany jest elektrycznie. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsca parkingowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13944)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl