slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjna kamienica oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 56 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 839 zł/m2, co daje 990 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1950 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją w sercu jednego z najpiękniejszych, polskich miast. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również pod zakup inwestycyjny (dochodowy wynajem). To jedna z najbardziej urokliwych ulic Głównego Miasta z bogatą infrastrukturą handlowo-usługowo-turystyczną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwycić może swoim gustownie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, a co dba domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie znajdziemy:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– łazienkę;
– korytarz.
Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje kompletne umeblowanie i wyposażenie. Ciekawostką jest zachowany, oryginalny parkiet w świetnym stanie. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą dwa pomieszczenia piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada dostęp do ogrodzonego, prywatnego parkingu za budynkiem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1440)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl