slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47 m2 z podziałem na dwa pokoje w siedemnastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzynastym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 800 złotych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do majętnych najemców ceniących wysoki standard, nowoczesny styl i prestiżową lokalizację w sercu miasta. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje eleganckim i kompletnie wyposażonym wnętrzem o następującym układzie: łazienka + sypialnia + 2 tarasy + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu (klimatyzacja + 2 tarasy). Na zmotoryzowanych czeka przynależne miejsce parkingowe. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, blisko portu jachtowego, pubów, kawiarni, restauracji, sklepów, marketów etc. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14175)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl