widok z salonu na jadalnię i kuchnię w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży La Zeni (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż La Zeni (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (La Zeni). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 142 000 EUR (610 600 złotych). Powierzchnia 68,85 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 869 złotych. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje. Pierwsze piętro w czterokondygnacyjnym budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoimi imponującymi widokami na morze, basenami i siłowniami w częściach wspólnych oraz dużym, podziemnym parkingiem. Nieopodal mieści się kilka prestiżowych pól golfowych oraz słynne centrum handlowe. Do plaży z białym piaskiem i czystą, błękitną wodą jest zaledwie 10 minut spacerem. To doskonałe miejsce, by cieszyć się Morzem Śródziemnym nie tylko w okresie urlopowym, ale i przez cały rok. W sąsiedztwie rozwinięta infrastruktura w postaci luksusowych restauracji, barów, supermarketów, centr medycznych etc.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-50)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)