slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 500 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 51,3 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowego zachodu, 2 pokoje oraz 2019 rok budowy. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na 1 piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem wyłącznie na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: punktów usługowych, sklepów, targowisk ze zdrową i ekologiczną żywnością, klubów fitness itp. Dla rodzin posiadających samochód przygotowano liczne miejsca parkingowe przy budynku. Wszystkim natomiast przyda się praktyczna komórka lokatorska.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa estetycznie wykończonym, słonecznym balkonem oraz przestronnym i komfortowo zaprojektowanym wnętrzem: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + balkon + przedpokój. Niesamowicie efektownie prezentuje się we wnętrzu nowoczesne, LED-owe oświetlenie. Ekskluzywny apartament na wynajem oferuje mieszkańcom zarówno wysoki standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14408)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl