slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Konin (okolice)

Apartament do wynajmu Konin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 150 m2 z podziałem na pięć pokoi w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2010 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu.

Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na piętrze eleganckiej willi. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Znajdziemy tu:
– łazienkę;
– salon;
– aneks kuchenny;
– 4 sypialnie;
– przedpokój.

WGN poleca i zaprasza na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajęcia) proszę o kontakt mailowy. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-445)

Kontakt:
e-mail: p.szafran@wgn.pl