slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 595 395 zł (7 537 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rok oddania do użytku – 2025. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 79 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Piąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperski. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowoczesnym designem wnętrza i gwarantuje swoim właścicielom życie na najwyższym, europejskim poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również unikalną lokalizacją, która uchodzi za jedną z najbardziej nobilitujących. Blisko na plażę oraz miejsc organizacji słynnych festiwali i koncertów. W okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe. Znajdziemy tu: piekarnie, restauracje, wypożyczalnie samochodów i rowerów, apteki, markety, bankomaty, kawiarnie, sklepy, salony usługowe, bary. Na wielbicieli zdrowego stylu życia czekają boiska do piłki nożnej i koszykówki, korty do tenisa, baseny, centrum SPA.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych. Okolica uchodzi za niezwykle prestiżową, a to za sprawą rosnącego zainteresowania tutejszymi nieruchomościami przez zamożnych biznesmenów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto komfortowym i eleganckim wnętrzem:
– łazienka;
-2 sypialnie;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-565)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl