slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Lefke)

Apartament na sprzedaż Cypr (Lefke)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lefke (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 239 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek z 2022 roku o dziewięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 434 250 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygód (klimatyzatory) i bezpieczeństwa (system domofonowy). We wnętrzu oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu znajdziemy infrastrukturę satelitarną i internetową. Rodziny posiadające samochód docenią otwarte miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją zaledwie 300 metrów od plaży. To teren nobilitującego kompleksu apartamentowego z wieloma udogodnieniami: place zabaw, bary, kawiarnie, restauracje, pola do minigolfa, centra odnowy biologicznej, SPA, łaźnie tureckie, sauny, baseny, przystanie, ośrodki zdrowia, siłownie, baseny, restauracje, prywatne plaże. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się imponujący widok na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa dodatkowo estetycznie wyposażonym wnętrzem.

WGN dna o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem. Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i nieruchomości na Cyprze na tych samych prawach, co obywatele. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. Rynek nieruchomości ma strukturę podobną do tej w Europie czy Ameryce Północnej. To świetna wiadomość, bo daje właścicielowi pełną ochronę prawną. WGN jest liderem działającym z sukcesem od ponad 32 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami. Lubelskie biuro WGN prowadzi sprzedaż nieruchomości poza granicami Polski. Głównym rynkiem jest prężnie rozwijający się i atrakcyjny rynek nieruchomości na Cyprze Północnym (więcej na stronie www.wgn.pl). Biuro organizuje dla zainteresowanych wyjazdy i prezentacje nieruchomości na miejscu i zapewnia bezpieczeństwo prawne transakcji. Nasz zespół specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z pośrednictwem nieruchomości.

WGN zapewnia dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, ale też jego stylu życia oraz potrzeb, bezpieczeństwo i pełne wsparcie, przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości, pomoc w doborze optymalnej formy finansowania transakcji, gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości, prowadzenie Klienta przez wszystkie etapy transakcji, wyjaśnianie wątpliwości, dopasowanie oferty sprzedającego do specyfiki rynku, zmierza do sprzedaży lub zakupu nieruchomości w najlepszej cenie, zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji, organizacja wyjazdów inwestycyjnych/prezentacyjnych na Cypr.

Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami WGN istnieje na rynku od 1991 r. ponad 100 biur WGN, portale www.wgn.pl, www.komercja24.pl. Uprzejmie informujemy, że WGN Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem Państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-675)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl