slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Ostrów Wielkopolski

Apartament do wynajmu Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na wynajem w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1,5 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 63,15 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północ – południe oraz trzy pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na czwartym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,4 tys. zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje swoim kameralnym i eleganckim wnętrzem w aurze luksusu i prestiżu. Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Wszystkim z pewnością przyda się funkcjonalne pomieszczenie w piwnicy. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnię + łazienkę + przedpokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje ponadto elitarną lokalizacją w sercu miasta.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9352)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl